IV - VI

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

Końcówka roku szkolnego była dla uczniów kl.4 – 6 niewątpliwie naznaczona aktywnością i ekscytacją. W dniach od 20.06. – 22.06. dzieci wzięły udział w szkolnej wycieczce w Kotlinę Kłodzką. Już pierwszego dnia uczestnicy opanowali Twierdzę Kłodzką wraz z jej podziemiami oraz Kopalnię Złota w Złotym Stoku. Niezwykle atrakcyjny okazał się  spływ pontonami malowniczym Przełomem Nysy Kłodzkiej. Po pełnym wrażeń raftingu przyszedł czas przejście labiryntem Błędnych Skał, co pod opieką przewodnika okazało się łatwym zadaniem. Odwiedziliśmy także wambierzycką Bazylikę oraz Jaskinię Niedźwiedzia w Kletnie. Było sporo zabawy, radości i szczęścia, ale najważniejsze, że następnego dnia odbieraliśmy szkolne świadectwa!

I.F.