Dzień Wiosny Wesoły Dzień Bezpieczenstwo podczas ferii Wizyta Policjanta Pojemniki na kanapki Szkolne Rekolekcje Wielkopostne w kl. I – III KinoSzkoła Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego klas I - III Balik karnawałowy Ferie w szkole – kl. I – III Dyskoteka karnawałowo walentynkowa Sprzątanie świata kiermasz świąteczny Dyskoteka Andrzejkowa Spotkanie z górnikiem uczniów kl. I - III KinoSzkoła: Dlaczego warto się uczyć? Wycieczka klas I-III Andrzejki Święto Niepodległości Śniadanie daje moc Chemia w rolnictwie Wyjście w miejsce pamięci narodowej Odwiedziny grobu patrona Wszystkich Świętych Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dzień Edukacji Narodowej Pasowanie na ucznia Wyjście do lasu Dzień Chłopca Dzień Chłopaka i Dzień Pieczonego Ziemniaka kl. IV- VI Święto Pieczonego Ziemniaka Zajęcia pokazowe Wycieczka do Biskupina Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 Tekstowa podstrona

Dzień Wiosny

Pod takim hasłem 30 marca uczniowie kl. IV-VI przywitali wiosnę.  W tym roku pogoda spłatała małego figla i witaliśmy wiosnę w deszczowej aurze, co nie przeszkodziło w dobrej zabawie. Tradycyjnie uczniowie każdej klasy zrobili Marzannę, przygotowali okrzyk na powitanie wiosny oraz przebrali przedstawiciela klasy za Panią Wiosnę. Następnie pod opieką nauczycieli wszyscy wyruszyli na wieś. Wiosenny korowód pozdrawiał mieszkańców wesołymi okrzykami nawiązującymi tematycznie do ukochanej pory roku. Po powrocie na teren szkoły uczniowie brali udział w wiosenno - zdrowotnym grupowym biegu na czas. Startując w odstępach czasowych, każdy zespół musiał odnaleźć na terenie szkoły stanowiska z poszczególnymi zadaniami i je wykonać. Oczywiście wszystko na czas. Rzuty do kosza, łowienie jabłek, poszukiwanie skarbu, segregowanie jedzenia na produkty zdrowe i niezdrowe mając zamknięte oczy, sadzenie kwiatków to zadania z jakimi musieli się zmierzyć zawodnicy. Na zakończenie obchodów powitania Wiosny, aby tradycji stało sie zadość, każda klasa spaliła swoją Marzannę w ognisku.