Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego Kręgielnia? Dlaczego nie? Dzień Chłopaka Zdrowa kanapka Kreatywnie DEN - Pracownikom szkoły Święto Pieczonego Ziemniaka Warzywa jemy, bo zdrowi być chcemy. Spotkanie Klubu Małego Muzyka Szkolny Konkurs Plastyczny  „ Jesień-pora wesoła! ” Pamiętamy... Pamiętamy o Patronie Alarm przeciwpożarowy Dzień Kropki Żyj zdrowo i kolorowo Pyszne i zdrowe kanapki kolorowe Pasowanie na ucznia Przerwa na czytanie Obchody Święta Niepodległości Pełna miska dla schroniska Kolorowy owocowy zawrót głowy Wigilia Świąteczne stroiki Świąteczny apel Mikołajki Powstanie Wielkopolskie... Pamiętamy! Idą święta - śpiesz się z pomocą! Święto Babci i Dziadka Spotkanie ze św. Mikołajem Poczta Walentynkowa w klasach 1-3. Wielki bal karnawałowy Rocznica wojny w Ukrainie Powitanie wiosny Wiwat, kobiety!

I - III

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

21 września 2022r. w budynku szkolnym w Szewcach od samego rana uczniowie wraz z opiekunem MSU liczyli głosy wyborcze. Wybory do MSU to ważne wydarzenie. Do pracy w samorządzie zgłosiło się 5 kandydatów, którzy przedstawili wszystkim dzieciom swoje oferty – czyli napisali swobodne teksty o tym, jak chcieliby uczestniczyć w życiu szkoły i jakie pomysły realizować. Swobodne teksty zostały wywieszone na gazetce szkolnej i każdy uczeń mógł się z nimi zapoznać. Pierwszakom pomogła wychowawczyni, bo jeszcze nie potrafią czytać. 21 września wszystko było już jasne!

Przewodniczącą MSU została Amelka Budźko, a jej zastępcami – Martynka Nowak i Majka Pestka. Gratulujemy serdecznie trzecioklasistkom!

Z Radą Samorządu będą współpracować dzieci wybrane do Samorządów Klasowych. Wszystkim życzymy powodzenia i serdecznie gratulujemy! J

P. T