Wigilia Szkolna

W czwartek, 22 grudnia 2016r. cała społeczność uczniowska, grono pedagogiczne oraz rodzice zasiedli do wspólnego stołu wigilijnego, aby przełamać się opłatkiem, złożyć świąteczne życzenia i mieć czas na refleksje związane ze Słowem Bożym - historią narodzin Dzieciątka Bożego. Spotkanie prowadziła p. Dorota Mieszała. Uczniowie z klasy 3 oraz z klas starszych przygotowali na tą szczególną okazję koncert kolęd i pastorałek. W koncercie udział wzięli: Julia Mańczak, Amanda Jujka, Oliwia Wrzeszczyńska, Maria Zellner, Magdalena Kośmider, Michał Kośmider, Patryk Koźlarek, Zuzanna Haegenbarth, Wiktoria stefańska, Zofia Lemańska, Natalia Witkowska. Po wspólnym kolędowaniu smakowaliśmy pyszne świąteczne wypieki przygotowane przez rodziców uczniów.

P.T.