Dzień Ziemi Wycieczka Uzarzewo – Biskupice Wlkp. Nasze Prace Dzień Mamy Święto Konstytucji 3 Maja Światowy dzień książki Konkurs czytelniczy dla klas II i III KinoSzkoła Wiosennie i świątecznie Dzień Żartów i Śmiesznych Fryzur Święto Wiosny Park DELI Balik karnawałowy u przedszkolaków i „zerówki” Dzień Kobiet Poczta Walentynkowa Bal maskowy Obchody „Białego Dnia” Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę Wycieczka do teatru Koncert kolęd i pastorałek dla Seniorów Świąteczne spotkanie Współpraca z OPS w Buku Kiermasz Świąteczny Mikołajki Andrzejki Wielki Sukces W bibliotece i czytelni 11 listopada AKCJA „Pełna miska dla schroniska” Śniadanie daje moc Wszystkich Świętych Święto Pieczonego Ziemniaka Bezpieczny pierwszoklasista Dzień Edukacji Narodowej Pasowanie na ucznia Dzień Chłopaka Spotkanie z policjantką Wizyta przedstawicieli PKO Próbny alarm przeciwpożarowy Upominki dla uczniów Piknik klasy 3 na pożegnanie lata i powitanie jesieni Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Ogłoszenie wyników wyborów. ??? ???

P + "0" + I - III

Dzień Ziemi

W naszej szkole obchody Dnia Ziemi rozpoczęły się od apelu podczas którego dzieci dowiedziały się, że wspaniałe dary przyrody trzeba wykorzystywać mądrze - tak, aby starczyło ich dla przyszłych pokoleń. Musimy być przyjaciółmi przyrody - ekologami i dbać o środowisko. Z tej okazji nie mogło zabraknąć działań praktycznych. Uczniowie w ogrodzie znajdującym się przed budynkiem szkolnym z pomocą rodziców i nauczycieli wykonali skalniak.

R.S.