Dzień Patrona

Dnia 17 maja 2017r. w naszej szkole odbył się  „Dzień Patrona”. Uroczyste obchody rozpoczęto  mszą świętą pod przewodnictwem księdza Stanisława.

Po mszy świętej pani Dyrektor oficjalnie przywitała całą społeczność uczniowską, a następnie wraz z wychowawcami wręczyła dyplomy i nagrody uczniom, którzy odnieśli sukces oraz przynieśli zaszczyt naszej szkole w roku szkolnym 2016/2017.

Następnym punktem obchodów był program artystyczny przedstawiony przez najmłodszych uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Małgorzaty Bartkowiak. "Maluchy" śpiewająco przypomniały społeczności uczniowskiej zasady zdrowego stylu życia.

Po części artystycznej odbyła się gra terenowa przygotowana przez p. Iwonę Fengler i p. Alicję Giżyńską. Uczniowie z klas  I - VI zostali podzieleni na grupy po jednej osobie z klasy + jeden rodzic. Grupy musiały wykonywać zadania związane z naszym Patronem przemieszczając się po terenie Daków Suchych.

Na zakończenie odbyło się ognisko z kiełbaskami oraz słodkościami.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc podczas tego uroczystego dnia oraz ufundowanie dzieciom kiełbasek i słodyczy.

Dziękujemy także dzielnym (!) Mamom, które wykonywały zadania z uczniami podczas gry terenowej za zaangażowanie i wspólną zabawę =).

M.N.