Międzynarodowy Dzień Kropki Odwiedziny Policji Dzień Dyni Dzień Drzewa Pamięć o Powstaniu Wielkopolskim Konkursowe zmagania Zdrowa kanapka Dzień Pluszowego Misia Spotkanie ze św. Mikołajem Wigilia Świąteczne spotkanie z Policją Dzień Babci i Dziadka Balik karnawałowy Dzień Kobiet Wycieczka do Bogilu Dzień Matki Dzień Dziecka Spotkania z fizyką

P - "0"

Dzień Drzewa

Dnia 11.10 2021r w oddziałach przedszkolnych obchodzony był „Dzień Drzewa”. Dzieci dowiedziały się jak rośnie drzewo, jak można określić jego wiek, poznały gatunki drzew, różne kształty liści. Wzięły także pod lupę „swoje „ drzewa oraz mocno się do nich przytulały. Wspólne zabawy zakończyły się wykonaniem grupowych prac plastycznych, przedstawiających jesienne drzewa, które zostały wykonane ze stempli ziemniaczanych. Dzieci czerpały wielką radość  podczas obcowania z przyrodą, dostrzegały jej piękno i wartości.

M.T-D.