Międzynarodowy Dzień Kropki Odwiedziny Policji Dzień Dyni Dzień Drzewa Pamięć o Powstaniu Wielkopolskim Konkursowe zmagania Zdrowa kanapka Dzień Pluszowego Misia Spotkanie ze św. Mikołajem Wigilia Świąteczne spotkanie z Policją Dzień Babci i Dziadka Balik karnawałowy Dzień Kobiet Wycieczka do Bogilu Dzień Matki Dzień Dziecka Spotkania z fizyką

P - "0"

Dzień Babci i Dziadka

Przedszkolaki zawsze pamiętają o swoich kochanych Dziadkach i przygotowały dla nich drobne upominki z życzeniami. Bardzo żałujemy, że nie mogliśmy wystąpić w przedstawieniu artystycznym na cześć Babci i Dziadka, ale nadrobimy to w następnym roku.

BABCIU, DZIADKU  BARDZO WAS KOCHAMY.

M. T-D.