Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 Wybór opiekuna SU DEN i "Obcinka ogonków" Film w szkole Szkoła do hymnu Moja Niepodległa Wigilia klasowa Walentynki Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego Dzień Kobiet "na odległość" Dzień Patrona Dzień Dziecka O bezpieczeństwie nad wodą Słuchowisko Spotkanie ze strażakami Przedstawienie o Fredku, który szukał żony Nauka poszła w las... Policja o bezpiecznych wakacjach Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

IV - VIII

O bezpieczeństwie nad wodą

Kolejny raz mogliśmy uczestniczyć w inauguracji sezonu letniego nad wodą, której organizatorem była Komenda Główna Policji w Poznaniu. Celem akcji jest propagowanie bezpieczeństwa nad wodą, stąd jej hasło: "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą...".  Plaża nad Jeziorem Niepruszewskim wypełniła się dziećmi i młodzieżą ze szkół podstawowych. Uczestnicy imprezy mogli przypatrzeć się akcji ratowniczej w wodzie i na lądzie. Byli świadkami efekyownego przelotu nowego śmigłowca policyjnego Bell 407. Spotkaniu towarzyszył także pokaz pracy z psami policyjnymi. Młodzież wzięła udział w wielu konkursach i innych atrakcjach. Takie spotkania z pewnością przyczynią się do udanego wypoczynku, czego wszyscy sobie życzmy!

I.F.