IV - VI

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka obchodzony był w klasach 4 – 6 na sportowo. Uczniowie podzieleni zostali na drużyny i po wymyśleniu nazwy przystąpili do rywalizacji. Zmagali się m.in. z podskokami w kaloszach przez skakankę, w rzutach lotkami, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Musieli także wykazać się umiejętnościami tenisa stołowego. Nad rzetelnością wykonywania zadań czuwali nauczyciele. I choć wszystkie dzieci tego dnia były zwycięzcami, nagrodę w postaci sympatycznej zawieszki otrzymali najlepsi. Pragnienie gasili sokami oraz uzupełniali poziom cukru słodkościami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Po sportowych zmaganiach wszyscy udali się na pyszne kiełbaski z ogniska.

I.F.