IV - VI

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

6 września 2016r. odbyły się w naszej szkole wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas 4-6 wybierali spośród nauczycieli tego, który w nowym roku szkolnym zajmie się koordynowaniem pracy SU. Opiekunem została pani Iwona Fengler, która zaraz po wyborach ogłosiła kampanię wyborczą kandydatów do Rady SU. Chętni do pracy przygotowali krótkie przedstawienie siebie i pomysłów działań. Po dwutygodniowej kampanii wszyscy uczniowie dokonali kolejnego wyboru. W składzie Rady SU w roku szkolnym 2016/2017 zasiedli: Miłosz Wolny (kl.4), Filip Paluszak (kl.4), Oliwia Wrzeszczyńska (kl.5), Kamil Konieczny (kl.5), Dawid Chwirot (kl.5), Julia Mańczak (kl. 5), Amelia Kurczaba (kl. 6), Jakub Paluszak (kl.6), Paweł Hausler (kl.6), Aleksandra Tylkowska (kl.6), Julia Stefaniak (kl.6).

I.F.