Podsumowanie Projektu Zasady w muzeum, kinie, teatrze... Gazetka klasowa - konkurs Prezentacja zadań - ABC, drzewo, alfabet Szkolny pokaz mody Kodeks kulturalnego ucznia I-II Kodeks kulturalnego ucznia IV-VI Zachowanie na przyjęciu i przy stole - restauracja „Parkowa” w Buku Zasady zachowania się przy stole u przedszkolaków Magiczne słowa Złote myśli Właściwe zachowanie - plakaty Zainicjowanie projektu - Przedstawienie

Grunt to dobre wychowanie

Zachowanie na przyjęciu i przy stole - restauracja „Parkowa” w Buku

„Kulturalne zachowanie na przyjęciu i przy stole” uczniowie realizowali poza murami szkoły – w restauracji „Parkowa” w Buku, gdzie wybrali się na wycieczkę. Od p. Mariusza Pluskoty, właściciela restauracji, dowiedzieli się, jak należy nakrywać do stołu, jak układać sztućce. Dzieci omówiły też dobre maniery obowiązujące przy stole. Następnie odbyły się zajęcia praktyczne – nakrywanie do stołu. Po lekcji „ Savoir - vivre przy stole” przyszedł czas na smaczny obiad.

P.T.