Podsumowanie Projektu Zasady w muzeum, kinie, teatrze... Gazetka klasowa - konkurs Prezentacja zadań - ABC, drzewo, alfabet Szkolny pokaz mody Kodeks kulturalnego ucznia I-II Kodeks kulturalnego ucznia IV-VI Zachowanie na przyjęciu i przy stole - restauracja „Parkowa” w Buku Zasady zachowania się przy stole u przedszkolaków Magiczne słowa Złote myśli Właściwe zachowanie - plakaty Zainicjowanie projektu - Przedstawienie

Grunt to dobre wychowanie

Szkolny pokaz mody

Dnia 23 stycznia br. w ramach realizacji projektu „Grunt to dobre wychowanie” odbył się SZKOLNY POKAZ MODY pt. „Ubieramy się stosownie do okazji”. Celem tego przedsięwzięcia było uświadomienie uczniom, że należy zawsze, zgodnie z zasadami savoir – vivre, ubierać się stosownie do okazji. Młodzi modele i modelki dumnie prezentowali się oglądającym. Było bardzo wesoło! Na zakończenie pokazu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

P.T