Podsumowanie Projektu Zasady w muzeum, kinie, teatrze... Gazetka klasowa - konkurs Prezentacja zadań - ABC, drzewo, alfabet Szkolny pokaz mody Kodeks kulturalnego ucznia I-II Kodeks kulturalnego ucznia IV-VI Zachowanie na przyjęciu i przy stole - restauracja „Parkowa” w Buku Zasady zachowania się przy stole u przedszkolaków Magiczne słowa Złote myśli Właściwe zachowanie - plakaty Zainicjowanie projektu - Przedstawienie

Grunt to dobre wychowanie

Zainicjowanie projektu - Przedstawienie

Dnia 29 września 2016r. wychowawcy klas1-3 rozpoczęli realizację szkolnego projektu edukacyjnego „Grunt to dobre wychowanie” adresowanego dla klas 1-3. Uczniowie klasy 3 przygotowali przedstawienie „Jan Brzechwa uczy nas kultury”, w którym recytowali teksty J. Brzechwy m.in.. „Samochwała”, „Brudas”, „Kwoka” itp. ukazujące niewłaściwe zachowanie bohaterów. Zostały rozbudzone ciekawość i entuzjazm dzieci w dążeniu do wiedzy na temat dobrego wychowania.

P.T.