Podsumowanie Projektu Zasady w muzeum, kinie, teatrze... Gazetka klasowa - konkurs Prezentacja zadań - ABC, drzewo, alfabet Szkolny pokaz mody Kodeks kulturalnego ucznia I-II Kodeks kulturalnego ucznia IV-VI Zachowanie na przyjęciu i przy stole - restauracja „Parkowa” w Buku Zasady zachowania się przy stole u przedszkolaków Magiczne słowa Złote myśli Właściwe zachowanie - plakaty Zainicjowanie projektu - Przedstawienie

Grunt to dobre wychowanie

Złote myśli

Każdy uczeń pamięta, że ważne są maniery na co dzień i od święta – takie hasło towarzyszyło uczniom klas 4 – 6 w październiku. Po krótkiej lekcji języka polskiego na temat zachowania, rymu i reklamy uczniowie przystąpili do kolejnego zadania związanego z projektem. Tym razem zmierzyli się z rozreklamowaniem wśród rówieśników potrzeby dobrych manier. Ściany korytarza szkolnego wzbogaciły się o kolejne złote myśli, z których korzystać mogą nie tylko uczniowie i pracownicy naszej szkoły.

I.F.