Dzień Ziemi Wycieczka Uzarzewo – Biskupice Wlkp. Nasze Prace Dzień Mamy Święto Konstytucji 3 Maja Światowy dzień książki Konkurs czytelniczy dla klas II i III KinoSzkoła Wiosennie i świątecznie Dzień Żartów i Śmiesznych Fryzur Święto Wiosny Park DELI Balik karnawałowy u przedszkolaków i „zerówki” Dzień Kobiet Poczta Walentynkowa Bal maskowy Obchody „Białego Dnia” Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę Wycieczka do teatru Koncert kolęd i pastorałek dla Seniorów Świąteczne spotkanie Współpraca z OPS w Buku Kiermasz Świąteczny Mikołajki Andrzejki Wielki Sukces W bibliotece i czytelni 11 listopada AKCJA „Pełna miska dla schroniska” Śniadanie daje moc Wszystkich Świętych Święto Pieczonego Ziemniaka Bezpieczny pierwszoklasista Dzień Edukacji Narodowej Pasowanie na ucznia Dzień Chłopaka Spotkanie z policjantką Wizyta przedstawicieli PKO Próbny alarm przeciwpożarowy Upominki dla uczniów Piknik klasy 3 na pożegnanie lata i powitanie jesieni Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Ogłoszenie wyników wyborów. ??? ???

P + "0" + I - III

Świąteczne spotkanie

Dnia 19.12. br. Odbył się świąteczny apel, który zorganizował Mały Samorząd Uczniowski. Klasy I-III miały okazję przypomnieć sobie tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wszyscy zaśpiewaliśmy kolędę: „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Podczas apelu został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Choinka”. Wszystkie choinki były piękne, dlatego każda klasa otrzymała wyróżnienie. Nagrodą dla każdego zespołu były kolorowe dyplomy oraz artykuły papiernicze.

P.T.