Dzień Wiosny Wesoły Dzień Bezpieczenstwo podczas ferii Wizyta Policjanta Pojemniki na kanapki Szkolne Rekolekcje Wielkopostne w kl. I – III KinoSzkoła Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego klas I - III Balik karnawałowy Ferie w szkole – kl. I – III Dyskoteka karnawałowo walentynkowa Sprzątanie świata kiermasz świąteczny Dyskoteka Andrzejkowa Spotkanie z górnikiem uczniów kl. I - III KinoSzkoła: Dlaczego warto się uczyć? Wycieczka klas I-III Andrzejki Święto Niepodległości Śniadanie daje moc Chemia w rolnictwie Wyjście w miejsce pamięci narodowej Odwiedziny grobu patrona Wszystkich Świętych Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dzień Edukacji Narodowej Pasowanie na ucznia Wyjście do lasu Dzień Chłopca Dzień Chłopaka i Dzień Pieczonego Ziemniaka kl. IV- VI Święto Pieczonego Ziemniaka Zajęcia pokazowe Wycieczka do Biskupina Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 Tekstowa podstrona

Wycieczka do Biskupina

„Smaki przeszłości” to temat tegorocznego Festynu Archeologicznego w Biskupinie, w którym 18.09.2015r. udział wzięli uczniowie klas 4 – 6 wraz z wychowawcami. Uczestnicy wycieczki mogli przekonać się, jakie przysmaki królowały na wczesnopiastowskich stołach, poznali tajniki przyrządzania potraw, a także sposób, w jaki nasi przodkowie zdobywali pożywienie. Mogliśmy także uraczyć się tradycyjnymi podpłomykami i innymi smacznymi potrawami.  Niemałą ciekawość budziła stała ekspozycja muzeum, a wśród  nich największą atrakcją okazało się samodzielne wytwarzanie papieru czerpanego.  Pełni wrażeń  udaliśmy się tego dnia także do Gniezna, gdzie docelowym dla nas miejscem była Bazylika Prymasowska na Wzgórzu Lecha. Po zwiedzeniu świątyni udaliśmy się na wieżę, skąd  w towarzystwie pięknie zachodzącego słońca mogliśmy podziwiać panoramę pierwszej stolicy Polski. Bogatsi o wiedzę i doświadczenie wróciliśmy do domów.