Ważne II śniadanie

Drugie śniadanie jest kolejnym po śniadaniu bardzo ważnym posiłkiem. Dostarcza energii, która jest niezbędna do kreatywnego myślenia naszych dzieci zwłaszcza w okresie szkolnym.

Aby wypracować dobry nawyk jedzenia drugiego śniadania, uczniowie naszej szkoły jedzą wspólnie II śniadanie. Każda klasa, na wskazanej przez dyrektora szkoły przerwie udaje się do szkolnej stołówki. Uczniowie oprócz jedzenia wspólnego śniadania maja możliwość wypicia ciepłej herbaty. Wszyscy poznają i stosują zasady prawidłowego zachowania się przy stole.