Dzień zdrowej kanapki

Wszyscy wiemy jak ważne jest zdrowie.Odżywianie to proces, który w istotny sposób na nie wpływa. 15.12.2014 uczniów klas IV-VI odwiedziła Pani Iwona Kopeć - szkolna higienistka. Celem wizyty było hasło "zdrowe odżywianie". Na wstępie nasz gość przeprowadził z uczniami pogadankę na temat zdrowego odżywiania: z czego powinien składać się posiłek, jak często powinno się jeść, która woda jest najlepsza do picia, co to jest białko a co to są węglowodany...

Po tym jak dzieci zostały wyposażone w odpowiednią wiedzę nastąpiła część praktyczna - robienie kanapek.

Każdy starał się aby jego kanapka była zdrowa i pięknie się prezentowała.

Po ukończonej pracy nadszedł finał - jedzenie. Wszystkim bardzo smakowało.