Trójbój Obronny Szkół Podstawowych

11 czerwca reprezentacja klasy VI, w składzie:

- Dominika Chwirot

-Aleksandra Stefaniak

-Julita Szłapka

-Zuzanna Wolna

-Kinga Deja

-Kornelia Hausa

-Kacper Kasperski

-Dawid Nowak

-Dawid Duda

-Daniel Przywecki

-Szymon Gajewski

-Arkadiusz Przywecki

brała udział w zawodach Gminnego Trójboju Obronnego Szkół Podstawowych. Zawodnicy i zawodniczki musieli zmierzyć z rówieśnikami z Buku, Dobieżyna i Niepruszewa. Po zaciętej walce w 3 konkurencjach ( rzut lotkami, strzelanie z kbks-u oraz strzelanie z wiatrówki) nasi uczniowie pewnie i z dużą przewagą zajęli II miejsce zdobywając 542 pkt. Wygrała drużyna z Buku, na najniższym stopniu uplasował się zespół z Dobieżyna.

Ponad to, na podium stanęli indywidualnie Kacper Kasperski i Dawid Nowak. Ten pierwszy na najwyższym stopniu, a drugi uplasował się zaraz za swoim kolegą.

Gratulujemy naszym zawodnikom :-)