I - III

Pasowanie na ucznia

Dnia 13 października 2023r., uczniowie klasy pierwszej zostali włączeni do braci uczniowskiej podczas uroczystej CEREMONII PASOWANIA NA UCZNIA. Na początku uroczystości, jej bohaterowie wykazali się różnymi umiejętnościami, prezentując przygotowywany od wielu dni program artystyczny. Po prezentacji dzieci złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Przyrzekali być dobrymi uczniami, a swą nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie Dyrektor szkoły p. Mirosława Zwęgrodzka dokonała pasowania na uczniów oraz wręczyła każdemu pamiątkowy dyplom i legitymację szkolną. Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców przekazali pierwszakom piękne podarunki. Obecni na uroczystości uczniowie z klasy II i III oraz rodzice pierwszoklasistów, także obdarowali dzieci pięknymi upominkami.  Po uroczystym apelu uczniowie, rodzice oraz wychowawczyni klasy udali się  na słodki poczęstunek.

P. T.