Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego Kręgielnia? Dlaczego nie? Dzień Chłopaka Zdrowa kanapka Kreatywnie DEN - Pracownikom szkoły Święto Pieczonego Ziemniaka Warzywa jemy, bo zdrowi być chcemy. Spotkanie Klubu Małego Muzyka Szkolny Konkurs Plastyczny  „ Jesień-pora wesoła! ” Pamiętamy... Pamiętamy o Patronie Alarm przeciwpożarowy Dzień Kropki Żyj zdrowo i kolorowo Pyszne i zdrowe kanapki kolorowe Pasowanie na ucznia Przerwa na czytanie Obchody Święta Niepodległości Pełna miska dla schroniska Kolorowy owocowy zawrót głowy Wigilia Świąteczne stroiki Świąteczny apel Mikołajki Powstanie Wielkopolskie... Pamiętamy! Idą święta - śpiesz się z pomocą! Święto Babci i Dziadka Spotkanie ze św. Mikołajem Poczta Walentynkowa w klasach 1-3. Wielki bal karnawałowy Rocznica wojny w Ukrainie Powitanie wiosny Wiwat, kobiety!

I - III

Kolorowy owocowy zawrót głowy

23. listopada klasy 1-3 radośnie i z pełnym zaangażowaniem uczestniczyły w zabawie pod hasłem: „Kolorowy, owocowy zawrót głowy!”. Dzieci nie tylko bawiły się przy tanecznych rytmach skocznej muzyki, ale także brały udział w rywalizacji grupowej, sprawdzającej znajomość owoców oraz inne umiejętności. Każda klasa była ubrana w wylosowanym przez siebie kolorze, a uczniowie mieli emblematy ulubionych owoców. W czasie przerwy była konsumpcja owoców i soczków owocowych. Staramy się zawsze dbać o zdrowie, zjadać owoce i warzywa oraz promować zdrowy styl życia.

P. T.