Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego Kręgielnia? Dlaczego nie? Dzień Chłopaka Zdrowa kanapka Kreatywnie DEN - Pracownikom szkoły Święto Pieczonego Ziemniaka Warzywa jemy, bo zdrowi być chcemy. Spotkanie Klubu Małego Muzyka Szkolny Konkurs Plastyczny  „ Jesień-pora wesoła! ” Pamiętamy... Pamiętamy o Patronie Alarm przeciwpożarowy Dzień Kropki Żyj zdrowo i kolorowo Pyszne i zdrowe kanapki kolorowe Pasowanie na ucznia Przerwa na czytanie Obchody Święta Niepodległości Pełna miska dla schroniska Kolorowy owocowy zawrót głowy Wigilia Świąteczne stroiki Świąteczny apel Mikołajki Powstanie Wielkopolskie... Pamiętamy! Idą święta - śpiesz się z pomocą! Święto Babci i Dziadka Spotkanie ze św. Mikołajem Poczta Walentynkowa w klasach 1-3. Wielki bal karnawałowy Rocznica wojny w Ukrainie Powitanie wiosny Wiwat, kobiety!

I - III

Szkolne obchody Dnia Chłopaka

30 września 2022r. Mały Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkie dzieci z klas 1-3 na obchody Dnia Chłopaka, które w tym roku odbywały się pod hasłem „Dzień z Wąsem”. Od rana w naszej szkole rozpoczął się plebiscyt na „Super Chłopaka z Wąsem”. Wzięły w nim udział tylko dziewczynki, które oddawały głos na wybranego przez siebie kandydata. Wynik plebiscytu najbardziej ucieszył trzecioklasistów, bo to ich klasowy kolega – Patryk Pestka został „Super Chłopakiem z Wąsem”. Każdy chłopak otrzymał słodkości od dziewczynek z samorządu uczniowskiego. To był bardzo miły dzień!

P. T.

Dzień Chłopaka w kl. I

Tradycyjnie, 30 września nie zapomnieliśmy o naszych chłopcach. Zaśpiewaliśmy im  „100 lat !” i wręczyliśmy upominki – kubki z imionami. Chłopcy byli zadowoleni i uśmiechnięci.

Dzień Chłopaka w kl. III

Dnia 30 września 2022r. chłopcy z klasy III z okazji Dnia Chłopaka otrzymali od dziewczynek gry - „Kółko i krzyżyk” oraz czekoladowe batoniki. Prezenciki ucieszyły chłopaków.

P. T.